Şirketimiz

div class="icerikUstMenuBant"> div class="container">
Amaç
div class="content">
div class="icerikBoxResimKutu">

"Değerlerimiz ve Felsefemiz", ulaşmayı hedeflediğimiz sosyal ve çevresel sorumluluklarının gereklerini yerine getiren şirket kimliğinin bir yansımasıdır ve bütün ticari kararlarımızın esasını oluşturur.


Taahhüdümüz

BU NE ANLAMA GELİYOR?Yetkin İnsanlar deyimi; işimizi yapmak için gerektiği şekilde düşünüp davranmakta özgür olduğumuzu, bununla birlikte yönetişimin gerektirdiği süreçlere bağlı kaldığımızı ve şirketin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarımızın üstünde tuttuğumuzu ifade eder.


Yol Gösteren Prensiplerimiz

class="icerikYaziP"> hüdümüzü

Her zama

Başarımı Sadece gurur duyabileceğimiz ürünler satın!
Standart Doğruluk ve açık sözlülükle konuşun!
Açıkça k Açık, dürüst ve doğru olmanın yanı sıra; söylediklerimizin duyulmasının sorumluluğunu da üstleniyoruz.
Kısa ve Hem kısa, hem de uzun vadeli riskleri ve faydaları zaman içinde dengede tutan kararlar alıyoruz. Bu denge olmadan, sürdürülebilir büyüme hedefimize ulaşamayız.
Çeşitlil Farklı özelliklere ve değişik düşünce yapılarına sahip insanları kucaklayan bir iş ortamını destekliyoruz. Bu da bizi yenilikçiliğe ve yeni pazar fırsatlarını tespit edebilme kabiliyetine götürüyor. Böylece yeni ürünler geliştirebiliyor ve yetkin insanlar sayesinde büyüme taahhütlerimizi yerine getirebiliyoruz.
Başkalarına


saygı duyun ve birlikte kazanın!
Bu şirket bi rarşılıklı başarı kesinlikle şirket içinde ya da dışında işimizle ilgisi olan herkese saygıyla davranmaya dayalıdır. Başkalarına duyduğumuz saygı ve takım çalışmasına verdiğimiz değer bizi insanların bir parçası olmaktan keyif aldıkları bir şirket yapıyor ve bu da birinci sınıf bir performans sergilememizi sağlıyor.

Sorumluluk ve Güven, sağlıklı büyümenin temelini oluşturur. Hem kişisel hem de kurumsal olarak yaptığımız her şeyden kendimizi sorumlu tutarız. Bireyler ve şirket olarak insanların bize duyduğu güveni hak etmemiz gerekir. Bize emanet edilen kaynaklar için i y i bir emanetçi gibi davranabilirsek, sözlerimizle yaptıklarımız bir olursa ve verdiğimiz sözleri yerine getirebilirsek, bu güveni daha da güçlendirerek hep birlikte başarıya ulaşacağımıza inanırız.

Facebook
Twitter
Tweets by PepsiCoTurkiye
Pepsi Cola Tüketici/Müşteri Hattı :

0850 281 44 99
Soğutucu destek hattı:
085 E-posta: pepsi@ekoccs.com